Russian Ukraine English
Catalog RSS

  Новини
  Абітурієнтам >>
  Про кафедру >>
  Викладачі >>
  Навчальний процес >>
  Наукові проекти
  Студентські проекти >>
  Учбовий центр
  Контакти >>
Фотогалерея
  Наш youtube-канал
  Розклад занятьвступ у кпі

Вступ на 5 курс для отримання рівня магістра
Методичні рекомендації до розрахунку печатних плат [24мб]
Вступ до КПІ, екзамени, тести, адреса приймальної комісії


Приемная комиссия КПІ
Інформаційний пакет
Сайт ФЕЛ
Сайт НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського»
...
   
Ваша майбутня спеціальність 172 “Телекомунікації та радіотехніка”, спеціалізація «Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем».
В цьому році у нас 53 бюджетних місця.


>>>--- НАШ КАНАЛ НА Youtube.com ---<<<

ВІТАЄМО!! Кафедра КЕОА зайняла 1 місце серед кафедр ФЕЛ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» - KPIDATA.ORG

Навчально-науковий центр « Ощадливе виробництво»
[ Карта сайта ]     Головна » Новини » Памяти друга 


Друзі, презентуємо відео про кафедру! Що скажете? На кафедрі Конструювання електронно-обчислювальної апаратури ми вивчаємо розробку складної сучасної електроніки на зразок мікропроцесорів, відеокарт та майнерів криптовалют з застосуванням найновішого обладнання. Детально про кафедру: http://telegra.ph/Kafedra-konstruyuvannya-elektronno-obchislyuvalnoi-aparaturi-06-16 До речі, цього року нам збільшили держ. замовлення до 52-х місць, оскільки минулого року набрали більше абітурієнтів, ніж було заплановано :) За створення відео дякуємо нашим студентам! Головний актор - Луминецький Роман Петрович (Luminetskiy Roman) Режисер - Бабіч Сергій Олександрович (Сергій Бабіч) Оператор - Алдохін Максим Денисович (Aldokhin Maks) Шукаємо обдарованих абітурієнтів, які захоплюються електронікою. Будемо дуже вдячні за підтримку, лайк, репост! :)

Опубліковано Кафедра КЕОА, ФЕЛ, НТУУ "КПІ імені І. Сікорського" Субота, 16 червня 2018 р.
- pdf

Пам'яті друга


Подпись: Л Є С К І Н  Володимир Фатійович  З глибокою скорботою сповіщаємо, що 23 грудня 2015 року на 78-му році пішов з життя доцент кафедри КЕОА Лєскін Володимир Фатійович.

Володимир Фатійович народився 6 лютого 1938 року. У 1964 році закінчив факультет радіоелектроніки Київського політехнічного інституту за спеціальністю «Конструювання та виробництво радіоелектронної апаратури». У перші роки своєї трудової діяльності працював на заводі «Точелектроприлад» (м. Київ), потім – асистентом кафедри промислової електроніки КПІ. Після закінчення аспірантури в 1975 році успішно захистив кандидатську дисертацію. З 1977 року Володимир Фатійович працював доцентом кафедри систем автоматизованого проектування, а з 1985 року – доцентом кафедри конструювання та виробництва електронно-обчислювальної апаратури (з 2007 року – конструювання електронно-обчислювальної апаратури) факультету електроніки. Викладав низку дисциплін конструкторсько-технологічного напрямку студентам кафедри, керував дипломниками та магістрантами. За роки творчої праці опублікував понад 60 наукових та науково-методичних праць, отримав 27 авторських свідоцтв та патентів на винаходи. За плідну і бездоганну багаторічну роботу та успішну науково-педагогічну діяльність Володимир Фатійович був відзначений численними подяками та грамотами.

Світла пам'ять про Володимира Фатійовича Лєскіна як видатного Педагога та Конструктора, доброї, порядної та чесної людини назавжди збережеться в серцях його вдячних учнів та колег по роботі.

Колектив кафедри висловлює щире співчуття рідним і близьким Володимира Фатійовича.


   

 
Головна | НовиниАбітурієнтамПро кафедруВикладачіНавчальний процесНаукові проектиСтудентські проектиУчбовий центрКонтакти

© DEDEC
Created by Denys Y. Lebedev

Обмен косметика oriflame Каталог Орифлейм Орифлейм регистрация weather in england Песчаник Киев Камаз Киев сниму квартиру киев медицинское оборудование буран, су 29 фото, миг 29 массажный стол, массажное кресло зодиакальный гороскоп принтер epson