Russian Ukraine English
Catalog RSS

  Новини
  Абітурієнтам >>
  Про кафедру >>
  Викладачі >>
  Навчальний процес >>
  Наукові проекти
  Студентські проекти >>
  Учбовий центр
  Контакти >>
Фотогалерея
  Наш youtube-канал
  Розклад занятьвступ у кпі

Програма фахового вступного випробування
Програма додаткового вступного випробування

Методичні рекомендації до розрахунку печатних плат [24мб]
Вступ до КПІ, екзамени, тести, адреса приймальної комісії


Приемная комиссия КПІ
Інформаційний пакет
Сайт ФЕЛ
Сайт НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського»
...
   
Ваша майбутня спеціальність 172 “Телекомунікації та радіотехніка”, спеціалізація «Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем».
В цьому році у нас 53 бюджетних місця.

ВІТАЄМО!! Кафедра КЕОА зайняла 1 місце серед кафедр ФЕЛ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» - KPIDATA.ORG

Навчально-науковий центр « Ощадливе виробництво»
[ Карта сайта ]     Головна » Новини » Результати змішаного навчання за Гарвардським курсом CS50 у КПІ. 


- pdf

Результати змішаного навчання за Гарвардським курсом CS50 у КПІ.


Студенти Іго курсу (групи ДК-61/62) - перший потік, який навчався за змішаною схемою у рамках кредитного модулю «Інформатика - 1» та вивчав програмування на базі курсу Гарвардського університету "Основи програмування CS50" від http://prometheus.org.ua Prometheus.

Так все починалось - https://youtu.be/JI-PB5X8dXI

Перша частина кредитного модуля, що складається з перших 6 тижнів гарвардського курсу, була пройдений з 1 вересня по 14 листопада. Саме протягом перших 6 тижнів студенти вчились основам програмування на мові Сі. Решта тижнів проходились за бажанням. Таке бажання виявили 7 студентів і отримали сертифікати про успішне проходження курсу від Prometheus – масових безкоштовних онлайн-курсів. Всі інші студенти успішно закінчили дисципліну, пройшовши 2 атестації, захист завдання у Прометеусі та екзамен.

З перших тижнів було взято досить швидкий темп, що було помилкою, оскільки рівень знань більшості студентів отриманих у школах виявився занадто низьким. 30% студентів взагалі не вивчали ніяких мов програмування, тому в подальшому доводилось повертатись на практичних заняттях до пройдених тем ще не один раз. Але висока мотивованість більшої частини студентів та можливість у будь-який час мати доступ до відео матеріалів лекцій та практичних занять допомагали своєчасно розібратись у проблемних питаннях. У групах на 3-му тижні утворились осередки студентів (25-30%), знання яким давались найлегше, і які допомагали більш слабким і підтягували їх до свого рівня у не навчальний час.

Впровадження змішаного навчання на 1 курсі показало, що для комфортного та якісного проходження занять, 6 тижнів гарвардського курсу повинні проходитись не швидше ніж за 12 тижнів навчання при 3 парах у кожній групі на тиждень. Причому консультації та перевірка контрольних проходила в нон-стоп режимі у закритих групах та у чатах у facebook. Як показала практика, короткі контрольні роботи повинні проходити кожного навчального, а не гарвардського тижня. Після освоєння мови програмування Сі друга частина листопада та грудень пройшли у вивченні платформи Arduino для засвоєння мови програмування.

Підключення Arduino (дякуючі Відкритій лабораторії електроніки Lampa) до навчального процесу допомогло розкритись ще частині студентів (20%), яким більше подобається працювати з електронними пристроями.

Ось деякі з робіт (всього було 8 робіт) студентів першого курсу на Arduino -

https://youtu.be/_ir1zMouU9A

https://youtu.be/hR2wgLmDoYc

https://youtu.be/kit6CTg6nnw


   

 
Головна | НовиниАбітурієнтамПро кафедруВикладачіНавчальний процесНаукові проектиСтудентські проектиУчбовий центрКонтакти

© DEDEC
Created by Denys Y. Lebedev

Обмен косметика oriflame Каталог Орифлейм Орифлейм регистрация weather in england Песчаник Киев Камаз Киев сниму квартиру киев медицинское оборудование буран, су 29 фото, миг 29 массажный стол, массажное кресло зодиакальный гороскоп принтер epson