Russian Ukraine English
Catalog RSS

  Новини
  Абітурієнтам >>
  Про кафедру >>
  Викладачі >>
  Навчальний процес >>
  Наукові проекти
  Студентські проекти >>
  Учбовий центр
  Контакти >>
Фотогалерея
  Наш youtube-канал
  Розклад занятьвступ у кпі

Програма фахового вступного випробування
Програма додаткового вступного випробування

Методичні рекомендації до розрахунку печатних плат [24мб]
Вступ до КПІ, екзамени, тести, адреса приймальної комісії


Приемная комиссия КПІ
Інформаційний пакет
Сайт ФЕЛ
Сайт НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського»
...
   
Ваша майбутня спеціальність 172 “Телекомунікації та радіотехніка”, спеціалізація «Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем».
В цьому році у нас 53 бюджетних місця.

ВІТАЄМО!! Кафедра КЕОА зайняла 1 місце серед кафедр ФЕЛ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» - KPIDATA.ORG

Навчально-науковий центр « Ощадливе виробництво»
[ Карта сайта ]     Головна » Новини » Поздравляем студента гр. ДК-61 кафедры КЭВА Алдохина Максима Денисовича с получением II места в І этапе Всеукраинской олимпиады по дисциплине "Начертательная геометрия и геометрическое моделирование на ПЭВМ"! 


- pdf

Вітаємо студента гр. ДК-61 кафедри КЕОА Алдохіна Максима Денисовича з ІІ місцем у І етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ"


За результатами проведення І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ" серед студентів університету (наказ ректора №1-147 від 11.05.2017р.) та відповідно до рішення судійської колегії Олімпіади Студента нашої кафедри Алдохіна Максима Денисовича нагороджено дипломом ІІ місця у номінації "Тривимірне моделювання в системі AutoCAD"!

З наказом можна ознайомитись

тут


   

 
Головна | НовиниАбітурієнтамПро кафедруВикладачіНавчальний процесНаукові проектиСтудентські проектиУчбовий центрКонтакти

© DEDEC
Created by Denys Y. Lebedev

Обмен косметика oriflame Каталог Орифлейм Орифлейм регистрация weather in england Песчаник Киев Камаз Киев сниму квартиру киев медицинское оборудование буран, су 29 фото, миг 29 массажный стол, массажное кресло зодиакальный гороскоп принтер epson