Шановні студенти!
Чи готові ви доповнити свої технічні знання навичками, які сьогодні шукають провідні роботодавці у сфері технологій?
GlobalLogic запрошує вас до участі в ексклюзивній серії вебінарів EMEA Soft Skills Webinar Series. Програму розроблено спеціально для університетів-партнерів, тож це ваша можливість навчатися в міжнародних експертів і познайомитися зі студентами з різних країн Європи.
Чому варто долучитися
- Експертний досвід: навчайтеся безпосередньо у фахівців GlobalLogic, які працюють над глобальними проєктами.
- Міжнародний нетворкінг: обмінюйтеся ідеями зі студентами з різних країн і культур.
- Щотижневий розвиток: стабільний формат однієї сесії на тиждень допоможе не просто прослухати матеріал, а й поступово сформувати нові корисні звички.
- Повністю безкоштовно: участь доступна виключно для студентів університетів-партнерів.
Деталі програми
- Коли: щочетверга з 23 квітня 2026 року до 28 травня 2026 року.
- Час: сесії проходитимуть у другій половині дня за центральноєвропейським літнім часом (CEST). Точний час початку кожної теми вказується на сторінці програми.
- Де: Google Meet. Посилання на зустріч надаються після реєстрації.
- Дедлайн реєстрації: реєстрація на кожен вебінар завершується за 24 години до початку відповідної сесії.
- Як долучитися: кількість місць обмежена, щоб забезпечити якісний формат участі. Повний порядок денний та можливість зареєструватися доступні на сторінці програми GlobalLogic.
Не пропустіть можливість посилити свій професійний інструментарій і познайомитися з новими однодумцями з усієї Європи.
З повагою, команда GlobalLogic University & Education Programs