НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ КАФЕДРИ ВЖЕ ПРАЦЮЄ, ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ KEOA.KPI.UA/wp/Russian Ukraine English
Catalog RSS

  Новини
  Абітурієнтам >>
  Про кафедру >>
  Викладачі >>
  Навчальний процес >>
  Наукові проекти
  Студентські проекти >>
  Учбовий центр
  Контакти >>
Фотогалерея
  Наш youtube-канал
  Розклад занятьвступ у кпі

Програма фахового вступного випробування
Програма додаткового вступного випробування

Методичні рекомендації до розрахунку печатних плат [24мб]
Вступ до КПІ, екзамени, тести, адреса приймальної комісії


Приемная комиссия КПІ
Інформаційний пакет
Сайт ФЕЛ
Сайт НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського»
...
   
Ваша майбутня спеціальність 172 “Телекомунікації та радіотехніка”, спеціалізація «Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем».
В цьому році у нас 53 бюджетних місця.

ВІТАЄМО!! Кафедра КЕОА зайняла 1 місце серед кафедр ФЕЛ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» - KPIDATA.ORG

Навчально-науковий центр « Ощадливе виробництво»
[ Карта сайта ]     Головна » Про кафедру » Історія кафедри 
Історія кафедри

Кафедру конструювання та виробництва електронно-обчислювальної апаратури (КтаВЕОА) створено в 1985 році. Її науково-педагогічний колектив було сформовано переважно із співробітників кафедр мікроелектроніки та систем автоматизованого проектування. Тоді на кафедр і працювало лише 5 викладачів, які проводили заняття зі студентами у двох лабораторіях загальною площею 84 кв. м .

Першим керівником кафедри став випускник КПІ, відомий вчений, д.т.н., проф. Калніболотський Ю.М, який очолював кафедру протягом 32 років.

З березня 2007 року завідувачем кафедрою КтаВЕОА став д.т.н., доц., ст. наук. співр. Лисенко О.М. В травні 2007 року назву кафедри було відкореговано на кафедру конструювання електронно-обчислювальної апаратури (КЕОА). На сьогодні (2009 рік) колектив кафедри складає 23 науково-педагогічних працівника, серед них 3 доктори і 10 кандидатів наук, досвідчені розробники та виробничники, а також випускники Національних університетів «КПІ» та КДУ. Наразі на кафедрі навчається близько 200 студентів – майбутніх бакалаврів, магістрів та спеціалістів, а також здійснюється підготовка понад десятка аспірантів та пошукачів, з якими кафедра пов'язує своє майбутнє.   

 
Головна | НовиниАбітурієнтамПро кафедруВикладачіНавчальний процесНаукові проектиСтудентські проектиУчбовий центрКонтакти

© DEDEC
Created by Denys Y. Lebedev

Обмен косметика oriflame Каталог Орифлейм Орифлейм регистрация weather in england Песчаник Киев Камаз Киев сниму квартиру киев медицинское оборудование буран, су 29 фото, миг 29 массажный стол, массажное кресло зодиакальный гороскоп принтер epson