НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ КАФЕДРИ ВЖЕ ПРАЦЮЄ, ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ KEOA.KPI.UA/wp/Russian Ukraine English
Catalog RSS

  Новини
  Абітурієнтам >>
  Про кафедру >>
  Викладачі >>
  Навчальний процес >>
  Наукові проекти
  Студентські проекти >>
  Учбовий центр
  Контакти >>
Фотогалерея
  Наш youtube-канал
  Розклад занятьвступ у кпі

Програма фахового вступного випробування
Програма додаткового вступного випробування

Методичні рекомендації до розрахунку печатних плат [24мб]
Вступ до КПІ, екзамени, тести, адреса приймальної комісії


Приемная комиссия КПІ
Інформаційний пакет
Сайт ФЕЛ
Сайт НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського»
...
   
Ваша майбутня спеціальність 172 “Телекомунікації та радіотехніка”, спеціалізація «Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем».
В цьому році у нас 53 бюджетних місця.

ВІТАЄМО!! Кафедра КЕОА зайняла 1 місце серед кафедр ФЕЛ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» - KPIDATA.ORG

Навчально-науковий центр « Ощадливе виробництво»
[ Карта сайта ]     Головна » Абітурієнтам » Студентське життя 
Студентське життя

Спорт в НТУУ КПІ

Студенти кафедри активно приймають участь в програмі “Про організацію спортивно-оздоровчої роботи в НТУУ “КПІ”, яка має на меті підвищення рівня залучення студентської молоді до спортивно-оздоровчих заходів, покращення результатів виступів збірних команд університету на всеукраїнських змаганнях, підвищення рівня вмотивованості участі студентів у таких заходах.

Практичні заняття з 14 видів спорту проводяться один раз на тиждень для студентів І-ІІІ курсу. Студенти за власним бажанням обирають як вид спорту, так і викладача, що відповідає вимогам Болонського процесу. Студенти з вадами здоров'я займаються за спеціальними науково-обґрунтованими методиками на спеціальному медичному відділенні кафедри фізичної реабілітації.

 • Атлетична гімнастика (легка, важка атлетика)
 • Аеробіка
 • Баскетбол
 • Бокс
 • Боротьба: вільна, греко-римська, дзюдо, таеквандо
 • Волейбол
 • Кульова стрільба
 • Настільний теніс
 • Плавання
 • Спортивна гімнастика
 • Туризм
 • Теніс
 • Шейпінг

 

Оздоровчий комплекс "Маяк" знаходиться на березі Чорного моря в с.Лазурне (Херсонська область, 90 км від м. Херсон). Чисте море, яскраве сонце, піщані пляжі чекають на політехніків. Це справжній морський курорт. Можна сказати, що це власні Канарські острови для КПІ. Отож, пакуйте валізи – потяг №102 "КПІ – Маяк" відправляється з першої колії.

Гірсько-спортивний оздоровчий табір "Глобус" розташований в Івано-Франківській області на кордоні Карпатського національного парку, неподалік (8 км) гори Говерла. Подібного різнобарвного містечка не має жоден ВНЗ України. Магія тутешніх гір і мандрів непереборна, вона просто так не відпустить, а емоції від туристичних походів надовго лишаться у пам'яті.

Студентський оздоровчий табір "Політехнік" – це просто чудове місце. За 40 км від Києва (с. Глібовка, Київська обл.) ви знайдете чисте повітря соснового лісу, охайний пляж на березі Київського моря. Бажаєте активно відпочити – будь ласка. Футбол, волейбол, настільний теніс, більярд – усі ігрові види спорту до ваших послуг.

Табір відпочинку "Сосновий" – це чарівні береги Дніпра у м. Українка (Київська обл.). Назва бази цілком відповідає її змісту: тут повітря настояне на терпкому сосновому ароматі. Окрім сосен, тут ростуть листяні та фруктові дерева, неймовірно гарні під час цвітіння – милуватися не намилуватися. Також тут можна спіймати золоту рибку і загадати бажання…

Усі без винятку бази відпочинку відкриті як для викладачів і співробітників (та членів їхніх родин), так і для студентів нашого Політеху. Путівки можна придбати як на декілька днів ("Політехнік", "Сосновий"), так і на повну зміну ("Маяк", "Глобус", "Політехнік", "Сосновий"). Гнучка цінова політика робить відпочинок максимально доступним. Тому "відклеюйтеся" від екранів комп'ютерів і телевізорів та вирушайте за КПІшним релаксом.

За додатковою інформацією звертатися: корп. 1, кім. 102; тел. 093-126-60-77, 204-95-88; http://relax.kpi.ua   

 
Головна |